На головну Контакти Карта сайту Росiйська Англiйська

Новини

10.04.2012

Компанія «Планета-міст» в якості головного підрядника по мостовим штучним спорудам веде будівництво мостів через р. Дніпро в Запоріжжі

Докладнiше 

Про компанію

Про компанію

Компанія «БМК Планета-Міст» створена в 2004 році для виконання будівельних, ремонтних, монтажних і обробних робіт, супроводжуючих зведення будівель і спорудження об'єктів промислового, гідротехнічного, транспортного і водногосподарського призначення, а також для проведення гірничопрохідницьких і тунельних робіт, будівництва метрополітенів, мостів та інших складних інженерних проектів.

Генеральний директорЦиганок Олександр Миколайович 
Головний інженерБорозенець Володимир Федорович

Колектив компанії — 1150 чоловік. Наші фахівці мають досвід роботи на території країн СНД у спорудженні великих об'єктів, серед яких автомобільна дорога Москва–Мінськ, шляхопровід на Колтушевському шосе з повним комплексом штучних споруд, мости через річки Волга, Ока, Бузан, Москва.

Компанія «БМК Планета-Міст» успішно використовувала досвід роботи в складних геологічних умовах, проводячи протизсувні роботи в Криму (автодорога Сімферополь–Ялта–Севастополь) і в Карпатах.

Найбільш масштабним об'єктом будівництва компанії на сьогодні є залізнично-автомобільний мостовий перехід через р. Дніпро в Києві (на залізничній ділянці Київ-Московський–Дарниця). Пролітні будови моста витримують навантаження під шість смуг автопроїзду і дві залізничні колії, габарити проїзду автомобілів відповідають світовим стандартам. Уперше в Україні автомобільні підходи до об'єкту будуються на естакадах серпантинового і трекового типу. Конструкції арочних зведень не мають аналогів у світі. По застосуванню нових конструктивних форм пролітних будов і опор, нестандартного устаткування, вдосконалених способів монтажу та інших технологічних нововведень міст унікальний і єдиний на території СНД.

Досягнення високої якості, необхідних експлуатаційних властивостей конструкцій і скорочення термінів будівництва стало можливим завдяки застосуванню будівельних механізмів і устаткування нового покоління, у тому числі й свердлового. Технічне оснащення компанії складає високопродуктивна техніка, призначена для виконання різних видів робіт: як на суші, так і на воді. Парк техніки постійно поповнюється найсучаснішими механізмами всесвітньо відомих виробників.

Підтвердженням якості роботи компанії «БМК Планета-Міст» на рівні світових стандартів стало впровадження і сертифікація (Сертифікат №75 100 60106) сертифікуючим органом TUV Rheinland InterCert системи менеджменту якості на базі стандарту ISO 9001:2008.

Функції системи — координація управління, планування і забезпечення якості — розповсюджуються на основні види діяльності підприємства: господарську, будівельно-монтажні роботи, будівництво мостів, тунелів, шляхопроводів, гідротехнічних споруд і об'єктів інфраструктури, виконання функцій підрядчика. Це гарантує задоволення всіх вимог, що пред'являються замовниками, надійність і довговічність реалізованих проектів.

Складовою частиною системи управління якістю є забезпечення охорони праці на підприємстві. У компанії «БМК Планета-Міст» уважно стежать за відповідністю умов роботи нормам техніки безпеки, за дотриманням всіх вимог, що стосуються екологічних, санітарно-гігієнічних, протипожежних та ін. норм і правив. Це забезпечує не лише довіру і лояльність працівників, але й своєчасне, якісне виконання договірних зобов'язань перед замовником. Удосконалення умов виробництва і системи безпеки є одним з базових принципів керівництва компанії, що проявляє постійну турботу про трудовий колектив.

За підсумками 2005 року компанія «БМК Планета-Міст» визнана переможцем НАЦІОНАЛЬНОГО БІЗНЕС-РЕЙТИНГУ в номінації «ЛІДЕР ГАЛУЗІ».
 

 

Контакти


02081, м. Київ,
вул. Причальна,1
E-mail: dnipro@planeta.ua

+38 (044) 495 03 40

 
Створення сайтів. Компанія ТОТЕМ.


Створення сайтів. Компанія ТОТЕМ.


©2007 група компаній «Планета»