На головну Контакти Карта сайту Росiйська Англiйська

Новини

10.04.2012

Компанія «Планета-міст» в якості головного підрядника по мостовим штучним спорудам веде будівництво мостів через р. Дніпро в Запоріжжі

Докладнiше 

Новини

10.04.2012

Компанія «Планета-міст» в якості головного підрядника по мостовим штучним спорудам веде будівництво мостів через р. Дніпро в Запоріжжі

Компанія «Планета-міст» в якості головного підрядника по мостовим штучним спорудам веде будівництво мостів через р. Дніпро в Запоріжжі. Загальна протяжність автотранспортної магістралі на даному об'єкті складе 9,1 км (з шістьма смугами руху). Передбачено будівництво двох мостів, що з'єднують береги Дніпра і острів Хортиця: вантового - завдовжки 660 м і арочного - 340 м. Передбачено будівництво 6 транспортних розв'язок. Найвища точка: 50 метрів. Сама широка точка: 39 метрів. На сьогоднішній день введуться роботи по влаштуванню опори 8Л та 8П - спорудження № 3. Завершення будівництва першої черги планується до кінця 2012 року.

1.03.2012

На сьогоднішній день компанія «Планета-міст» продовжує роботи з проведення комплексу протизсувних інженерних заходів

На сьогоднішній день компанія «Планета-міст» продовжує роботи з проведення комплексу протизсувних інженерних заходів на дорогах державного значення по Південному березі Криму і веде будівництво 2 транспортних розв'язок на трасі Київ-Одеса в Одеській області. Завершити роботи планується до кінця поточного року.

23.12.2011

У Дніпропетровську успішно завершена перша черга будівництва південного обходу

У Дніпропетровську успішно завершена перша черга будівництва південного обходу, в тому числі двох нових дворівневих транспортних розв'язок. За високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток транспортної інфраструктури Дніпропетровщини, колектив компанії відзначений подякою губернатора Дніпропетровської області О.Ю. Вілкула.

23.08.2011

Сьогодні прем'єр-міністр України Микола Азаров відкрив транспортну розв'язку

Сьогодні прем'єр-міністр України Микола Азаров відкрив транспортну розв'язку біля станції метро "Дніпро", будівництво якої було завершено напередодні. Роботи тривали в цілому 5 місяців.

13.02.2009

Криза — не перешкода, а стимул

Не дивлячись на, здавалося б, зовсім безнадійне положення більшості компаній на українському будівельному ринку, роботи в БМК «Планета-Міст» не припиняються ні на один день.

 

Контакти


02081, м. Київ,
вул. Причальна,1
E-mail: dnipro@planeta.ua

+38 (044) 495 03 40

 
Створення сайтів. Компанія ТОТЕМ.


Створення сайтів. Компанія ТОТЕМ.


©2007 група компаній «Планета»