На головну Контакти Карта сайту Росiйська Англiйська

Новини

10.04.2012

Компанія «Планета-міст» в якості головного підрядника по мостовим штучним спорудам веде будівництво мостів через р. Дніпро в Запоріжжі

Докладнiше 

Новини

13.02.2009

Криза — не перешкода, а стимул

Криза — не перешкода, а стимул

Не дивлячись на, здавалося б, зовсім безнадійне положення більшості компаній на українському будівельному ринку, роботи в БМК «Планета-Міст» не припиняються ні на один день.

Практично закінчено будівництво залізничної частини мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві на залізничній ділянці Київ-Московський–Дарниця. Як повідомив головний інженер БМК «Планета-Міст» Віталій Іванович Ярич, обидва береги річки вже повністю сполучені, в чому могли переконатися і міністр транспорту, й інші присутні на відкритті робочого руху по залізничній частині наприкінці 2008 року. Тепер так званий «Дарницький міст» є своєрідним резервом і готовий за необхідності дати зелену вулицю пасажирським і швидким потягам.

Об'єм робіт по автомобільній частині моста виконаний більше ніж на 50%. Вже повністю зведені всі фундаменти і опори, залишилося зібрати 20% металевих прольотів будов. Я запевняє головний інженер, це буде успішно завершено в раніше заплановані терміни.

У цілому, по 1 пусковому комплексу мостового переходу, здача якого запланована на кінець 2009 за застосуванням нових конструктивних форм пролітних конструкцій і опор, нестандартного устаткування, вдосконалених способів монтажу та інших технологічних нововведень цей міст унікальний і є єдиним на території СНД.

Паралельно ведуться також роботи на інших об'єктах компанії «Планета-Міст». На стадії завершення знаходиться будівництво естакади на в'їзді в морський порт м. Одеси, ведуться постійні протизсувні роботи і зведення основ під будівлі в АР Крим.

Крім того, БМК «Планета-Міст» активно включилася в підготовку до проведення в Україні ЄВРО-2012. Зокрема, компанією здійснюється зведення підпірних стін на столичному стадіоні «Олімпійський».

А при будівництві естакади на Подільському мостовому автомобільно-залізничному переході (м. Київ) фахівці компанії вперше в Україні використають монолітні заздалегідь напружені пролітні будови.

 

 БМК «Планета-Міст» створена в 2004 році і входить до складу Групи компаній «Планета» — одного з лідерів будівельного ринку України. Якість робіт компанії відповідає світовим стандартам і має Сертифікат німецької фірми TUV NORD CERT GmbН системи менеджменту якості на базі стандарту ISO 9001:2000.
 

Контакти


02081, м. Київ,
вул. Причальна,1
E-mail: dnipro@planeta.ua

+38 (044) 495 03 40

 
Створення сайтів. Компанія ТОТЕМ.


Створення сайтів. Компанія ТОТЕМ.


©2007 група компаній «Планета»